Pazar, Mayıs 15, 2022
Ana SayfaMusicYeni renk seçenekleriyle sunulan...

Yeni renk seçenekleriyle sunulan HomePod mini tanıtıldı

Sarı, turuncu ve mavi olmak üzere üç yeni ve çarpıcı renk seçeneğiyle sunulan HomePod mini tanıtıldı.

Yeni renk seçenekleri, kullanıcıların kişiliklerini ve tarzlarını her alanda ifade etmelerini sağlayacak daha çeşitli olanaklar getiriyor. Boyu yalnızca 8,4 cm olan HomePod mini, mükemmel bir müzik dinleme deneyiminin yanı sıra akıllı Siri özelliklerini ve akıllı ev becerilerini yerleşik gizlilik ve güvenlikle birlikte sunuyor.

Mavi HomePod mini

Apple ürün ve hizmetleri arasında kusursuz entegrasyon sağlaması, HomePod mini’yi bir Apple cihazına sahip herkes için ideal bir akıllı hoparlör haline getiriyor.

HomePod mini, Kasım ayından itibaren yalnızca 99 ABD doları karşılığında beyaz ve uzay grisinin yanı sıra bu yeni renk seçenekleriyle ve uyumlu renklerdeki dokunmatik yüzey, ağ dokulu kumaş, ses düzeyi simgeleri ve örgü güç kablosu gibi ayrıntılarla sunulacak.

Turuncu HomePod mini

Tabii ki tahmin edebileceğiniz gibi Türkiye pazarında bu ürün yine yok!

ABD, Almanya, Avustralya, Avusturya, Birleşik Krallık, Çin, Fransa, Hindistan, Hong Kong, İrlanda, İspanya, İtalya, Japonya, Kanada, Meksika, Tayvan ve Yeni Zelanda’daki müşteriler Kasım ayından itibaren HomePod mini’yi satın alabilecekler.

HomePod mini, iOS 15 yüklü iPhone SE, iPhone 6s veya daha yeni iPhone modelleri ya da iPod touch (7. nesil); iPadOS 15 yüklü iPad Pro, iPad (5. nesil veya daha yeni modeller), iPad Air 2 veya daha yeni iPad Air modelleri ya da iPad mini 4 veya daha yeni iPad mini modelleriyle uyumludur.

Instagram
Instagram

YORUM BIRAK

Yorumunuzu yazınız
İsminizi yazınız