Pazartesi, Mayıs 16, 2022
Ana SayfaMacM1 Pro ve M1...

M1 Pro ve M1 Max çipli MacBook Pro ile oyunun kuralları değişiyor!

Tamamen yeniden tasarlanan MacBook Pro tanıtıldı.

Yeni MacBook Pro gücünü, Mac için tasarlanan ilk profesyonel çipler olan M1 Pro ve M1 Max’ten alıyor.

14 inç ve 16 inç modellerle sunulan MacBook Pro ister pille ister prize takılı olarak çalışırken olağanüstü bir işlem, grafik ve yapay öğrenme performansı gösteriyor. Yeni MacBook Pro modelleri, daha önce bir dizüstü bilgisayarda yapılması hayal bile edilemeyecek iş akışlarının üstesinden geliyor ve muhteşem pil ömrü sunuyor.

Yeni MacBook Pro

Yeni MacBook Pro’da ayrıca büyüleyici bir Liquid Retina XDR ekran, gelişmiş bağlantı noktası seçenekleri, 1080p FaceTime HD kamera ve bir dizüstü bilgisayardaki en iyi ses sistemi bulunuyor.

Her şeyiyle M1 Pro ve M1 Max çiplerin tüm avantajlarından yararlanacak şekilde geliştirilen macOS Monterey ile de birleşince kullanıcı deneyimi tek kelimeyle rakipsiz hale geliyor.

Yeni MacBook Pro

Bir dizüstü bilgisayarla yapılabileceklerin sınırlarını zorlayan yeniden tasarlanan MacBook Pro;

  • geliştiriciler,
  • fotoğrafçılar,
  • film yapımcıları,
  • 3D sanatçıları,
  • bilim insanları,
  • müzik prodüktörleri ve
  • dünyanın en iyi dizüstü bilgisayarına sahip olmak isteyen herkes 🙂

için tasarlanmış.

Yeni MacBook Pro, M1 çipe sahip 13 inç MacBook Pro ile birlikte bugüne kadarki en güçlü profesyonel dizüstü bilgisayar serisini oluşturuyor.

Yeni MacBook Pro

Yeni 14 inç MacBook Pro modeli 23.499 TL’den ve eğitime özel 22.089,07 TL’den; 16 inç MacBook Pro modeli ise 28.999 TL’den ve eğitime özel 26.679,08 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Limitleri zorlamak istiyorsanız yapılandırma seçeneklerine ve aksesuarlara apple.com/tr/mac sayfasından ulaşabilirsiniz.

14 inç MacBook Pro ve 16 inç MacBook Pro için ön siparişler kabul edilmeye başlamış durumda, teslimatların ise Kasım ayı içinde olması bekleniyor.

macOS Monterey ise 25 Ekim Pazartesi günü ücretsiz bir yazılım güncellemesi olarak kullanıma sunulacak.

Instagram
Instagram

YORUM BIRAK

Yorumunuzu yazınız
İsminizi yazınız