Pazartesi, Ocak 24, 2022

iPhone kutu içeriğinden daha neler çıkarılabilir?

- Reklam -

Edinilen bilgilere göre Apple, Lightning kablosu da dahil olmak üzere iPhone kutu içeriğinden daha başka neleri çıkarabileceğine yönelik kullanıcıların nabzını yokluyor.

2020’nin başlarında USB şarj cihazları ilgili benzer bir müşteri anketi gerçekleştiren Apple, ekim ayından itibaren şarj cihazlarını ve kulaklıkları iPhone’larının kutularından çıkarmıştı. Değişikliğin nedeni olarak da ürünlerinin çevre üzerindeki etkisi gösterilmişti.

iPhone kutu içeriğinden daha neler çıkarılabilir?

Bununla yetinmeyen Apple; şimdi de iPhone 12 kullanıcılarına cihazlarıyla birlikte gelen öğeleri gerçekten kullanıp kullanmadıklarını soran anketler göndermeye başladı. Hemen belirtelim bahsi geçen öğeler arasında Lightning kablosu, SIM kart çıkarma aracı ve Apple etiketleri de bulunuyor.

Bununla birlikte Apple, kullanıcılara iPhone 12 ve iPhone 12 Pro serisindeki Face ID deneyimi hakkında sorular da soruyor. Söylentilere göre, şirket iPhone’lardaki biyometrik kimlik doğrulama sistemini iyileştirmek için çalışıyor. Ve kimlik doğrulama seçeneklerden biri de uzun zamandır söylentileri devam eden ekran altı Touch ID entegrasyonu olabilir.

Apple, müşteri memnuniyetini ölçmek için genellikle satış sonrası anket çalışmaları yürütür. Şirketin anketten toplanan bilgilere göre harekete geçmeyi planlayıp planlamadığı bilinmemek ile birlikte ateş olmayan yerden duman çıkmaz sözü de aklımıza gelmiyor değil.

Gel zaman git zaman iPhone kutusundan sadece iPhone çıkarsa hiç şaşırmamak lazım.

Konu ile ilgili sizin görüşleriniz neler? iPhone kutu içeriğinde ihtiyaç duymadığınız öğeler var mı? Cevaplarınızı yorumlar bölümünde bizler ile paylaşabilirsiniz.

- Reklam -

Son Eklenenler

Popüler

iOS 13 ile Safari’de tam sayfa ekran görüntüsü alabilirsiniz!

iOS 13 ile hayatımıza giren ve pek çok kişinin dikkatini çekmeyen özelliklerden biri de bu yazımızda bahsedeceğimiz kullanıcılara Safari'de...

iPhone 12 Pro duvar kağıtları burada

iPhone 12 Pro duvar kağıtları burada! Apple'ın iPhone 12 ve iPhone 12 mini'ler için hazırladığı duvar kağıtlarını geçtiğimiz günlerde iPhone...

iPhone 12 duvar kağıtları

iPhone 12 duvar kağıtları burada! iPhone 12 ve iPhone 12 mini, her yıl olduğu gibi bu yıl da kullanıcıların ana...

iPhone pili nasıl kalibre edilir?

Piller karmaşık teknoloji ürünleridir. Tüm şarj edilebilir piller sarf malzemesidir ve sınırlı kullanım ömrüne sahiptir. Bu nedenle bir süre...

iPhone Hesap Makinesi için bilmeniz gereken 5 ipucu

Çoğu iPhone kullanıcısı, iPhone'larında yerleşik bir hesap makinesi uygulaması olduğunu bilir ancak herkes yazımızda paylaştığımız bu 5 ipucunu bilmiyor...

YORUM BIRAK

Yorumunuzu yazınız
İsminizi yazınız
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.